Nyheter

Utstillinger og resultat 2017

SP SC NO*Fumapusene Brum:         

24.09: Polarkatten: klasse 2: Karl Preiss: HP+NOM+BIS
                           veteran: Anne Veland: 1

23.09: Polarkatten: klasse 2: Dorte Kaae: HP+NOM+BIS
                           veteran: Karl Preiss: BIS

03.09: MSK: klasse 2: Charles Spijker: HP

03.09: MSK: senior: Olga komissarova: nr 3

30.07: HÅLKA: klasse 2: Yan Rocha-Folch: HP+NOM+BIS


IP GIC (N) Totenkatten`s Valeria:

24.09: Polarkatten: klasse 6: Karl Preiss: CAGPIB+NOM
                          
23.09: Polarkatten: klasse 6: Dorte Kaae: CAGPIB+NOM
                          

03.09: MSK  (Eskilstuna): klasse 6: Charles Spijker: EX2

30.07: HÅLKA: klasse 6: Yan Rocha-Folch: CAGPIB+NOM+BIS

23.04: Björkstadkatten (Umeå): klasse 8: Malin Sundqvist: International Premier+NOM

22.04: Björkstadkatten (Umeå): klasse 8: Hannah Jenssen: CAPIB


GIC NO*Fruitblossom`s Duke of Devonshire:

24.09: Polarkatten: klasse 3: : CACS+NOM
                          
23.09: Polarkatten: klasse 3: : CACS

30.07: HÅLKA: klasse 3: : CACS+NOM

23.4: Bjôrkstadkatten`s i Umeå: kl.5: Hannah Jenssen: Grand International Champion
22.4: Bjôrkstadkatten`s i Umeå: kl.5: Zvezdan Memedow: CACIB+BIV




2016 påmeldte utstillinger og resultater etterpå

GIP SC NO*Fumapusene Brum:         

11.09: HÅLKA: klasse 4:Vera Vasilieva: Klasse 4: SUPREME PREMIER+NOM

10.09: HÅLKA: klasse 4: Henry Hornell: klasse 4: CACP+NOM+BIS

28.08: Norrskenskatten (Luleå): klasse 4: Fabio Brambilla: CACP

27.08: Norrskenskatten (Luleå): klasse 4: Zvezdan Memedow: CACP+NOM

15.05: Solkatten, Skellefteå: klasse 4: Anne Gro Edstrøm: CACP+NOM+BIS

14.05: Solkatten, Skellefteå: klasse 4: Malin Sundquist: CACP+NOM



NO*Fumapusene Moyo:

11.09: HÅLKA: klasse 5: Vera Vasilieva: CAGCIB

10.09: HÅLKA: klasse 5: Henry Hornell: CAGCIB

28.08: Norrskenskatten (Luleå): klasse 5: Fabio Brambilla: CAGCIB+NOM

27.08: Norrskenskatten (Luleå): klasse 5: Zvezdan Memedow: CAGCIB

07.08: TERAK: klasse 7: Caroline Stoa: INTERNATIONAL CHAMPION

06.08: TERAK: klasse 7: Karls Preiss: CACIB+BIV

15.05: Solkatten, Skellefteå: klasse 7: Anne Gro Edstrøm: CACIB+NOM+BIS

14.05: Solkatten, Skellefteå: klasse 9: Malin Sundquist: CAC+ CHAMPION


GIC (N) Totenkatten`s Valeria:


10.09: HÅLKA: klasse 10: Vera Vasilieva: CACIP+NOM+BIS

11.09: HÅLKA: klasse 8: Henry Hornell: CAP+NOM+BIS

28.08: Norrskenskatten (Luleå): klasse 8: Fabio Brambilla: CAP

27.08: Norrskenskatten (Luleå): klasse 8: Zvezdan Memedow: CAP


IC NO*Fruitblossom`s Duke of Devonshire:

15.5: Solkatten`s i Skellefteå: Anne Gro Edstrøm: Klasse 5:CAGCIB
14.5: Solkatten`s i Skellefteå: Veikko Saarela: Klasse 5: CAGCIB






2015: Påmeldte utstillinger og resultater etter hvert

GIP SC NO*Fumapusene Brum:

30.08: Norrskenskatten (Luleå): klasse 4: Argia Laura Burani Ferrari: CACP+NOM

29.08: Norrskenskatten (Luleå): klasse 4: Martti Peltonen: CACP

02.08: TERAK: klasse 4: Louis Coste: CACP

01.08: TERAK: klasse 4: Zvezdan Memedow: CACP

21.06: Polarkatten: klasse 4: Kasia Landsnes: CACP+NOM

20.06: Polarkatten: klasse 6: Donatella Mastrangelo: GRAND INTERNATIONAL PREMIER

24.05: Solkatten, Skellefteå: klasse 6: Irene Ek Magnusson: CAGPIB

23.05: Solkatten, Skellefteå: klasse 6: Henry Hornell: CAGPIB+NOM

29.03: Trønderkatten: klasse 6: Yan Roca-Folch (FR): CAGPIB
28.03: Trønderkatten: klasse 6: Marina Vinkel (EE): CAGPIB+NOM


NO*Fumapusene Moyo:

29.03: Trønderkatten: klasse 9: Yan Roca-Folch (FR):CAC
28.03: Trønderkatten: klasse 9: Marina Vinkel (EE):CAC


GIC (N) Totenkatten`s Valeria:


30.08: Norrskenskatten (Luleå): klasse 3: Argia Laura Burani Ferrari: CACS

29.08: Norrskenskatten (Luleå): klasse 3: Martti Peltonen: CACS+BIV

02.08: TERAK: klasse 3: Louis Coste: EX2

01.08: TERAK: klasse 3: Zvezdan Memedow: CACS

21.06: Polarkatten: klasse 4: Kasia Landsnes: CACS+NOM

20.06: Polarkatten: klasse 6: Donatella Mastrangelo: CACS+NOM

24.05: Solkatten, Skellefteå: klasse 3: Irene Ek Magnusson: CACS

23.05: Solkatten, Skellefteå: klasse 3: Henry Hornell: CACS



OPPDRETT:
29.03: Trønderkatten: klasse 17: ble nr. 3 av 4 oppdrett med poengsum
28.03: Trønderkatten: klasse 17: ble nr. 2 av 4 oppdrett med poengsum


2014: Påmeldte utstillinger og resultater

IP SC NO*Fumapusene Brum:

03.08:TERAK: Klasse 6:CAGPIB
02.08: TERAK: Klasse 6: CAGPIB+NOM+BIS+Klubbkatt med fifèsløyfe og NRR-glasspremie for vinner i kategori II

29.06: Polarkatten: Klasse 6: Lone Lund: CAGPIB
28.06: Polarkatten: klasse 6: Anne Veland: EX2
08.06: HÅLKA i Harstad: Klasse 8: Karina Bjuran: CAPIB+ INTERNATIONAL PREMIER+NOM+BIS
07.06: HÅLKA i Harstad: Klasse 8: Karl Preiss: CAPIB+NOM+BIS
17.5: Solkatten`s i Skellefteå: Olga Kommarisova: Klasse 10: CAP+NOM+PREMIER
18.5: Solkatten`s i Skellefteå: Alisoha Romero: Klasse 8: CAPIB+NOM
5.4: Bjôrkstadkatten`s i Umeå: kl.10: Kristiina Rautio: CAP+NOM
6.4: Bjôrkstadkatten`s i Umeå: kl.10: Maud Olsen Johansson: CAP



IC NO*Fruitblossom`s Duke of Devonshire:

03.08:TERAK: Klasse 5: CAGCIB+NOM
02.08: TERAK: Klasse 5: CAGCIB+NOM
29.06: Polarkatten: Klasse 5: Anne Veland: CAGCIB
28.06: Polarkatten: klasse 5: Lone Lund: CAGCIB+BIV
08.06: HÅLKA i Harstad: Klasse 7: Henry Hornell: CACIB+ INTERNATIONAL CHAMPION
07.06: HÅLKA i Harstad: Klasse 7: Karina Bjuran: CACIB
17.5: Solkatten`s i Skellefteå: Mats Askett: Klasse 9: CAC+CHAMION
18.5: Solkatten`s i Skellefteå: Olga Kommarisova: Klasse 7: CACIB+BIV+NOM
5.4: Bjôrkstadkatten`s i Umeå: kl.9: Lene Glem: CAC
6.4: Bjôrkstadkatten`s i Umeå: kl.9: Alessandro Ghibaudo: CAC


GIC (N) Totenkatten`s Valeria:


03.08:TERAK: Klasse 3: EX2
02.08: TERAK: Klasse 3: CACS+BIV+NOM
29.06: Polarkatten: Klasse 5: Lone Lund: CAGCIB+ GRAND INTERNATIONAL CHAMPION
28.06: Polarkatten: klasse 5: Anne Veland: CAGCIB+NOM
08.06: HÅLKA i Harstad: Klasse 5: Karina Bjuran: CAGCIB
07.06: HÅLKA i Harstad: Klasse 5: Karl Preiss: CAGCIB+BIV
17.5: Solkatten`s i Skellefteå: Olga Kommarisova: Klasse 5: CAGCIB+BIV+NOM
18.5: Solkatten`s I Skellefteå: Alisoha Romero: Klasse 5: CAGCIB+BIV


NO*Fumapusene Moyo:

03.08:TERAK: Klasse 12:EX1+NOM
02.08: TERAK: Klasse 12: EX1+NOM
29.06: Polarkatten: Klasse 12: Lone Lund: EX1
28.06: Polarkatten: klasse 12: Anne Veland: EX1+NOM+BIS
08.06: HÅLKA i Harstad: Klasse 12: Karina Bjuran: EX1+BIV
07.06: HÅLKA i Harstad: Klasse 12: Karl Preiss: EX1
Tatt av Fred Fredriksen på HÅLKA sin utstilling 7.-8.juni 2014:) Brum ble BIS!

2013: Påmeldte utstillinger og resultatene etter hvert

NO*Fumapusene Brum
3.8: KKMN: klasse 3: Marta Zieminska: CACS+BIV SUPREME CHAMPION
4.8: KKMN: Klasse 1: Yan Roca Folch: HP+BIV
27.7: TERAK: klasse 3: Aase Nissen: EX2
28.7: TERAK: klasse 3: Yan Roca Folch: EX2
13.7: Gisund katteklubb: klasse 3: Karl Preiss: CACS+NOM
14.7: Gisund katteklubb: klasse 3: Louis Coste: CACS+NOM
22.6: Polarkatten: klasse 3: Bertil Johansson: CACS
23.6: Polarkatten:klasse 3: Maud Joansson: CACS
15.6: Solkatten: klasse 3:Anne Veland (NO): CACS
16.6: Solkatten: klasse 3: Sirpa Lindelöf (SE): CACS
23.3: Trønderkatten: klasse 3: Beverly Elian (RO): CACS
24.3: Trønderkatten: klasse 3: Glenn Sjöbom (SE): CACS


(N) Totenkatten`s Valeria


ÅRETS KATT I TELEMARK RASEKATTKLUBB 2013
13.7: Gisund katteklubb: klasse 5: Karl Preiss: CAGCIB+BIV+NOM+BIS
14.7: Gisund katteklubb: klasse 5: Louis Coste: CAGCIB+BIV+NOM+BIS
22.6: Polarkatten: klasse 7: Bertil Johansson: CACIB
23.6: Polarkatten:klasse 7: Maud Joansson: INTERNASJONAL CHAMPION
15.6: Solkatten: klasse 9: Anne Veland (NO): CHAMPION
16.6: Solkatten: klasse 7: Sirpa Lindelöf (SE): CACIB
23.3: Trønderkatten: klasse 9: Beverly Elian (RO): CAC
24.3: Trønderkatten: klasse 9: Glenn Sjöbom (SE): CAC


NO*Fruitblossom`s Duke of Devonshire
3.8: KKMN: klasse 12: Marta Zieminska: EX1+BIV
4.8: KKMN: Klasse 12: Lone Lund: EX1+BIV
27.7: TERAK: klasse 12: Lene Glem: EX1
28.7: TERAK: klasse 12: Aase Nissen: EX1+ NOM


Matmor og Brum på SOLkatten i Skellefteå 15.-16.juni. Fotografert av Fred Fredriksen:)

Utstillingsresultat 2012

(N) Totenkatten`s VALERIA

ÅRETS ungdyr i Telemark Rasekattklubb 2012

Terak 29.07: klasse 12 :Karl Preiss: EX 2
Terak 28.07: Klasse 12: Bertil Johansson: EX 2

Polarkatten 15.7: klasse 12: Maud Johansson: EX1
Polarkatten 14.7: Klasse 12: Raymond A. Sætre: EX1+NOM
Smaalenene 17.6: klasse 12: Anne-Gro Edstrøm: BIVtotal+ NOM+ BIS


NO*Fumapusene BRUM

Terak 29.07: Karl Preiss: EX 2
Terak: 28.07: Bertil Johansson: EX 2

Polarkatten 15.7: Maud Johansson: EX1 minus sert
Polarkatten 14.7: Raymond A. Sætre: EX1, minus sert


Smaalenene 17.6: Anne-Gro Edstrøm: CACSsert+ NOM

Lirak 5.5: Stephe Bruin: CACS+NOM (dommerns beste av 4 kandidater)

Trønderkatten 1.4: Yan Roca Folch (F): CAGCIB
GRAND INTERNASJONAL CHAMPION 

Trønderkatten 31.3: Jaana Jyrkinen (FL): CAGCIB sert

NORAK 18.3: Sebastian Pruchniak (PL): CAGCIB sert
(NO*Fumapusene Nala fikk CAC, NO*Fumapusene Simba fikk CAP og NO*Fumapusene Tinka fikk EX1 i klasse 12)
Oppdrettet kom på 6.plass med 97,5 poeng:)

NORAK: 17.3: Klasse 5: Raymond A. Sæthre (NO): EX2
(NO*Fumapusene Simba fikk EX2 i klasse 11)

BERAK 4.3: klasse 5: Graznya Laskowska-Malaga (CZ): CAGCIB sert

BERAK 3.3: klasse 5: Yan Roca Folch (F): CAGCIB sert
BERAK 4.3, første gang med ny burpynt som matmor vant på lotteriet på Adelkatten. Blonden ble interessant da Storm oppdaget at det var edderkopper og nett;)

Utstillingsresultater Brum 2011

Adelkatten 11.12: klasse 5: Lene Glem (DK)                            EX2

Adelkatten: 10.12: klasse 5: Charles Spijker (NL)                     EX3

BURAK 23.10: Klasse 5: Christin Lütken (NOR)                         CAGCIB

BURAK: 22.10: klasse 5: Leslie M. Blythe (USA)                        CAGCIB

VERAK: 25.9: Klasse 5: Lene Glem (DK)                                   EX2

VERAK: 24.9: Klasse 5: Vanda M. Godek:                                 EX2 

Västsvenska kattklubben: 4.9: Klasse 5: Hannah Jensen (DK)      CAGCIB

Vâstsvenska kattklubben: 3.9: klasse 7: Mario Ottino                CACIB
INTERNASJONAL CHAMPION

SØRAK: 28.8: Klasse 7: Karina Bjuran (NOR)-                           CACIB

SØRAK: 27.8: Klasse 7: Dietmar Sagurski (GER)-                        CACIB

TERAK: 31.7: Klasse 9: Jette Eva Madsen (DK)-                         CAC             NOM
CHAMPION

TERAK: 30.7: Klasse 9: Vanda Godek ()-                                  CAC    BIV     NOM

Agderkatten 2.7: Klasse 9: Dietmar Sagurski (GER)-                   CAC    BIV    NOM

LIRAK: 8.5: Klasse 11: ?:                                                        EX1

Trønderkatten palmesøndag: Klasse 11: Geir Edvardsen (NOR)-  EX1    BIV    NOM

NORAK 13.3: Klasse 11: Raymond A. Sæthre (NOR)-                  EX1

Andre utstillingsresultater 2011

NO*Fumapusene Kiara:
VERAK 26.9: Lene Glem: klasse 12: EX2
VERAK 25.9: Vanda Godek: Klasse 12: EX1, BIV total, NOM
SØRAK 28.8: Karina Bjuran: Klasse 12: EX1, BIV total
SØRAK 27.8: Dietmar Sagurski: klasse 12: EX1

NO*Fumapusene Pumbaa:
BURAK 23.10: Raymond Sæthre: klasse 12: EX1
BURAK: 22.10: Karina Bjuran: Klasse 12: EX1, NOM
VERAK 26.9: Nurit Pahl: Klasse 12: EX2, slått av broren: Timon
VERAK 25.9: Karl Preiss: klasse 12: EX1, BIV, NOM
SØRAK: 28.8: Donatella Mastrangelo: klasse 12: slått av søstra Nala
SØRAK 27.8: Nurit Pahl: klasse 12: slått av søstra Nala

Kullet:
VERAK 26.9: Lene Glem: BIS
VERAK 25.9: Carl Kristian Gulset: EX2
SØRAK: 28.8: Karina Bjuran: EX2
SØRAK 27.8: Lene Glem: EX2

Oppdrettet:
BURAK 22.10: 6.plass- 99,25 poeng
VERAK: 26.9: 4.plass- 95 poeng
VERAK 25.9: 3.plass- 101,35 poeng
SØRAK: 28.8: 6.plass- 99 poeng
SØRAK 27.8:: 6.plass -95,75 poeng

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

21.01 | 17:15

jeg håper på to kull i 2018. Blir nok ikke før til høsten/vinteren.

...
18.01 | 20:55

Hei, vurderer å skaffe Birma og lurer på når/om du planlegger kull i 2018. Vis når på året tror du det blir?

...
02.12 | 17:37

Hei!

Jeg er på utkikk etter en blåmasket hellig birma, noen planlagte kull for det? :)

...
19.06 | 12:47

Blir nok ikke kull før i 2018 hos meg.

...
Du liker denne siden
Hei!
Prøv å lage din egen hjemmeside som jeg.
Det er enkelt, og du kan prøve det helt gratis.
ANNONSE